SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera Mbrapa Hotel Sirius!Delta
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
133686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera Mbrapa Hotel Sirius, banesa gjendet ne katin e III, dhe ka kete renditje sallon, kuzhin, dhome gjumi, banjo
qmimi 260e
per informata : 045980111 (viber) & 044249654 (viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »