SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 68m² e mobiluar - Arberi
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
133720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë komplet e mobiluar tek Tregtia në lagjen Arbëria afër objektit të ri të Komunës së Prishtinës përball Meridian.

68m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 4│Mobiluar
▁▁▁
Banesa ndodhet në katin e 4-të të njërit prej objekteve në kompleksin e kompanisë "Tregtia" në lagjen Arbëria dhe ka pamjen në drejtim të qytetit.

Ka sipërfaqe prej 68m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Koridor, 1 Ballkon dhe 1 Banjo.

Banesa ofrohet e mobiluar, hapësirat janë shfrytëzuar në mënyrën më të mirë dhe është shumë funksionale.

Hapësira përreth është shumë e qetë, ka të gjitha komoditetet e nevojshme në afërsi, parking rrugor të mjaftueshëm për të gjithë, hapësirë të veçantë për fëmijë dhe lidhje shumë të shpejtë me qytetin.

Çmimi total: 75'000 €

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #prishtine #banese #shitje #arberi #tregtia #mobiluar
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »