SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
133787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qender te Prishtines, rr. Agim Ramadani, kati 2. Banesa ka 100 m2 netto , plus podrumin 10 m2. Banesa gjendet përballë Hotel Sirius, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos) dhe është në katin 2.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
2. Ballkona
1. Koridor
1. Shpajz (depo)
Tel. 045 145 101
Informata rreth publikuesit
Agush
Prishtinë
049/544 655
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »