SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes 78m2 ne DARDANI..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
133826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne DARDANI..banesa ka siperfaqe 78m2 neto..eshte ndertim i vjeter..me flete poseduse..banesa eshte ne katin e dyte..eshte e renovuar dhe e mobiluar komplet..ka dy sisteme te ngrohjes me TERMOKOS edhe me rrym...banesa gjendet afer BAST TRADE ..gjithsej ka dy dhoma gjumi...sallonin...kuzhinen ...banjo edhe vc...ka pamje ka jugu dhe perendimi...qmimi i volitshum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Pristina
045653447
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »