SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy banesat ne Gjakove (Kodi:321)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:33
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy banesa ne Gjakove, te Hotel Pashtriku.
Banesat jane ne katin e 9 dhe kane nga 150m2. Banesat jane te reja dhe i permbushin te gjitha kushtet elemtentare te nje banese.
Te dy banesat kane kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Dy dhoma gjumi dhe banjo
3.Ballkon.
Bejme nderrim me banesa ne Prishtine.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »