SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Gjilan (Kodi:322/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Madhësia :
2100 m²
ID e produktit :
133837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin ne Gjilan, lagjia Arberi.
Trualli gjendet 1km larg Xhamise.
Siperfaqja ka 21 ari.
Dokumentacioni eshte i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.

+38346121033(Viber,Whatsapp)
+38346121030


ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »