SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia shitet ne Gjilan (Kodi:324)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne lagjen Zabeli I Sahit Ages, afer restaurant Laza.
Shtepia posedon 1.80 ari, shtepia eshte e banueshme, ndertim I ri eshte 2 kat.
Renditja:
Ne katin e pare: Sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Ne katin e dyte: Tre dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »