SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi:325/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne lagjen Murat Kryeziu, mbi spital (kodra e deshmoreve).
Shtepia posedon 2.30 ari, 160m2 eshte shtepia. Shtepia eshte e banueshme, ndertim i vitit 2012, dy kateshe, me nxemje qendrore.
Renditja:
Ne katin e pare: Sallon, kuzhine, depo dhe wc.
Ne katin e dyte: Tre dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »