SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli prej 32 hektaresh ne Prishtine (326/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
326000 m²
ID e produktit :
133842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin prej 32 hektaresh e 60 ari, ne dalje te Prishtines, rruga Prishtine-Leskovc.
Trualli eshte I pershtatatshem per te gjitha llojet e bizneseve, p.sh: restaurant, kopsht zoologjik, lagje, qender tregtare, kolegje private, ambasada, fabrika, depo e shume lloje te bizniseve te tjera.
Investimet paraqesin te mira materiale qe kane per qellim ngritjen e aftesise prodhuese te ekonomise kombetare dhe investimi juaj ne kete truall me siguri te plote do te ju sjelle perfitime qe mbulojne aktivitete te ndryshme per shkak te pozites qe ku gjendet ky truall.
Mbjellja e shafranit eshte nje investim qe mund te ju sjelle perfitime te medha, duke marre parasyshe kerkesen e madhe qe ka ndaj ketij produkti dhe mungesen e tij. Gjithashtu mbjellja e lejthiave eshte e dobishme, mbjellja e boronices, arrave per blegtori e shum aktivitete te tjera fitimprurese.
Trualli eshte ne fshatin Grashtice, 12km larg Prishtines.
Dokumentacioni eshte I gjithi ne rregull dhe bartja behet mbrenda dites.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »