SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat te Teatri I Gjilanit (Kodi:327/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
134 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat te ish Kinemaja e qytetit te Gjilanit.
Kemi banes ate dimensioneve te ndryshme: 60.71m2, 98.22m2, 103.11m2, 128.85m2, 134.64m2.
Banesat jane ndertim e siper dhe parashikohet te perfundojne ne shtator te vitit 2017. Banesat kane standarde evropiane, nxemja, uji, energjia elektrike, banjot, dyert e hymjes.
Renditja:
Banesa 60.71m2:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Nje dhome gjumi
3.Banjo
4.Ballkon.
Banesa 98.22m2:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Dy dhoma gjumi
3.Banjo
4.Ballkon.
Banesa 103.11m2:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Dy dhoma gjumi
3.Banjo dhe wc
4.Depo
5.Dy ballkona.
Banesa 128.85m2:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Tre dhoma gjumi (nje dhome eshte me banjo)
3.Banjo dhe wc
4.Depo
5.Ballkon.
Banesa 134.64m2:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Tre dhoma gjumi
3.Banjo dhe wc
4.Depo
5.Ballkon.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »