SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten tokat te rrethi I autostrades (Kodi 329)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Madhësia :
32000 m²
ID e produktit :
133848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje tokat e ndara ne tre parcella:
1: Tre hektar
2.Nje hektar e 20ari
3.Dy hektar.
Trualli tre hektaresh me ligj lejohet vetem per ndertime te uleta, e preferueshme eshte per lagje.
Trualli prej nje hektare e 20 ari eshte zone industrial, eshte e preferushme per depo, fabrike etj.
Trualli prej dy hektaresh eshte ne kryqin qe lidhe autobanin Shkup-Prishtine-Gjilan, qe fillon me ndertimin ne vitin 2017.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »