SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne DARDANI_per studenta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dardani, mobiluar , leshohet edhe per studenta, ka dhe ashensor
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »