SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli te San Siro ne Gjilan (Kodi:330/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Madhësia :
1800 m²
ID e produktit :
133852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin prej 18 ari te San Siro ne Gjilan.
Bene ndarjen e truallit me se paku tre ari dhe bejme ndrrim me shtepi ose me truall ne lagjen dardania ne Gjilan.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »