SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira per studenta/e_Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Ulpiane, mobiluar, leshohet dhe per studenta/e, kati i trete, mrapa Lesnes
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe luzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »