SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtepi ne Gjilan (Kodi:336/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy shtepi ne Gjilan, lagjia Dheu i Bardhe.
Secila shtepi posedon nga 3 ari. Shtepite jane te banueshme dhe kane nga tre kat.
Renditja per te dy shtepite:
Podrum, garazh
Ne katin e pare: Sallon, kuzhine, banjo, nje dhome dhe ballkon.
Ne katin e dyte: Tre dhoma, banjo dhe ballkon.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »