SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:33
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
133873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Parku i qytetit ( Kryqi Velani ) , kati : Tretë ( III ) , Sipërfaqja : 70 m² .
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 800 € m²
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »