SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në Tasligje, Rr.“Kuvendi i Bujanit”
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:24
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
133878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shfrytëzo paranë në mënyrë të duhur, që ti dhe familja juaj të keni rehati!

Shtëpi?

Po! Me zonë të qetë banimi, ashtu si ju planifikoni.

Ne mendojmë për juve, ndërsa juve mendohuni për ofertat tona!

Shitet SHTËPIA në Tasligje, Rr.“Kuvendi i Bujanit”

Posedon:

• 260m2,
• 4.66 ari truall,
• 3 katëshe,
• 2 dhoma gjumi,
• 2 sallona,
• 2 kuzhina me trapezaria,
• 2 banjo,
• 2 ballkona,
• Podrum,
E renovuar, dhe mobiluar,

Çmimi 400.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »