SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Shtëpi moderne - Veternik
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
133887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Shtëpi moderne me 4 dhoma gjumi në Veternik afër "Rezonanca" në lagjen private "Dubai"

250m²│4 Dhoma gjumi│3 Banjo│Mobiluar│Pellet
▁▁
Shtëpia ka sipërfaqe banimi prej 250m² dhe përbëhet nga dy kate+bodrum. Në katin e parë gjendet 1 Dhomë e ndejes me kuzhinë, 1 Ballkon, 1 Dhomë gjumi dhe 1 Banjo.

Në katin e dytë gjeni 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me vaskë me hidromasazhë si dhe një banjo e përbashkët e katit. Mbi katin e dytë gjendet një terasë e madhe rreth 120m² që mund të shërbej për evente të ndryshme.

Shtëpia është ndërtuar sipas një arkitekture moderne, stil i përcjellur edhe në mobilimin e brendshëm të shtëpisë. Është e izoluar sipas të gjitha standardeve, me sistem qëndror të ngrohjes me pellet/rrymë dhe ujë 24h. Parking brenda shtepisë për dy vetura, e në rast nevoje mund të shfrytëzohet edhe oborri përbri prej 3 Ari pa pagesë shtesë. Ofrohet e mobiluar e gjitha si në fotot e bashkangjitura!

Çmimi: 1'100 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #qira #shtepi #veternik #house #rent #pristina #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »