SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË në Tophane afër Riinvestit, Kati i 4-të
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
133889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Lagjen Tophane afër Universitetit Riinvest, Rr. Lidhja e Prizrenit. Kati i 4-të. Sipërfaqja (98m²).

Renditja:

- Dhome Dite me Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- 2 Ballkona

E pa mobiluar, nxemje qëndrore me Rryme, dhe lidhje për nxemje qëndrore me TERMOKOS. Posedon vendin për ashensor (i cili do të bëhet). Banesa është e punuar ekstra.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »