SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qira në Bregun e Diellit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Banesa 80 m2 në Bregun e Diellit në rrugën Hajrrullah Abdullahu afër caffe "Davidofi" dhe "Daxa Electronics".

Banesa është në katin e pestë, ka pamje të mirë nga qyteti dhe është e orientuar nga lindja dhe perëndimi i diellit. Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne ka klimë dhe makinë për larjen e enëve. Banesa ka lift funksional 24h.
Organizimi i banesës:

1 Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo ,1 Wc
1 korridor
1 ballkon

Çmimi i banesës është 400 €.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.654729, 21.168921

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »