SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 65m2 ne ULPIANE, objekti "Beni Dona".
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
133907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 65m2 ne ULPIANE, objekti "Beni Dona".
Banesa eshte ne katin e trete ka lift ne funksin, ka dhoma dite me kuzhine, nje dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045 40 12 12 / 044 518 550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »