SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
53900 Shitet Urgjent Banesa Moderne 90m2
Çmimi :
€53,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
133909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pagese 30000 ne fillim, 23900 me keste mijore 0% interes. Shitetet banese MODERNE 90m2. Qelsat ndor. Extra e mire me 2 dhoma gjumi, 1 Sallon gjigant , 1 kuzhin, 1 Banjo dhe 1 Ballkon. Eshte komplet e mobiluar dhe komplet sapo e renovuar. Posedon dokumenta te rrugullt dhe mund te perkthehet menjehere. Banesat jan ndertuar nga komuna me blloka, izolim plus tulla fasades. Muri eshte gjysem metre i trash. Furnizim me uje 24/7, nxehmje qendrore me rrym, 2 oxhake nese doni me dru. Kati 5 me ashensor dhe mirembajtje mujore te ashensorit per gjdo prishe, me kartel. Hapesire parkingu. Per me shume na kontaktoni ne viber Tel: +38649294434Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
burim
Fushë Kosovë
049294434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »