SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera tek parku i qytetit!Delta
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
133912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera tek parku i qytetit, gjendet ne katin e dyt, banesa posedon 3dhoma gjumit , sallon kuzhin, qmimi 330e, jan te lejuar nga mos pagesa e nxemjes qendrore, ujit si dhe mbeturinav per informata 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »