SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet 4 ari me Shtepi ne DARDANI-1 Ne pej.
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
133915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet 4 ari me Shtepi
ne DARDANI-1 Ne pej.
Shesim Shtepin me 4 ari troll qe nodhet ne Lagjen Dardani ne pej
Shtepija posedon 4 ari troll Qmimi per 70mij euro { marveshje }.
Shtepija ka ket renditje
- Kuzhin me soll
- Dhoma gjumit 2
- shajz {depo }
- Banjo madhe
- Koridor
- Teras
- Kuzhin vere
- Garazhd
- Depo vere shup
Shtepija esht e rethur me mur komplet e definuar me kataster me pronar 1/1
Shtepija ka uj. rrym ,Kanlizim, tel fix, Kabllovik, Itrnet,
Shtepija ka nje oborr Bashqe shum bukur
Shtepija ka rruget e asfalltuar ku esht vetem 15m nga rruga krysore e dardanis
Shtepiaj posedon komplet dukumentacjonin Perkthimi i menje hershem pronari 1/1 shqipetar Agency home vip
ju mir presim ne gjdo koh
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »