SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet 20 ari Troll me Dy shtepi Unike Shesim 20 ari dhe dy shtepija te ndertuara me nje plan te njet ne nje Oborr
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
280 m²
Viti i ndërtimit :
2016
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
133923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet 20 ari Troll me Dy shtepi Unike
Shesim 20 ari dhe dy shtepija te ndertuara me nje plan te njet ne nje Oborr nuk ndahen shiten komplet
Trolli esht 20 ari
Shtepit jan dyjat nje plan dhe shum unike
Shtipit ka nje plan shum bukur
Kati i par
Garazhd me qasje ne shtepi direkt
Dhom dite Sallon me kuzhin Banjo shum madhe
Kati 2
Dhoma gjumi 5 nje banjo 1 taras vogel dhe nje teras shum te madhe siq shifet ne foto
Andaj ju qe deshironi ti keni dy shtepija te njeta njera me tjetren dhe qe posedojn hiq me pak se 20 ari troll na kontaktoni
Shtepit nodhen mu ne qender te vitomerices vetem 3 min nga dami policija posta qendra e vitomerices
Shtepit posedojn uj rrym intrnet kabllovik
Shtepit posedojn leje ndertimi
Shtepit posedojn plan urbanistik
Shtepit jan tani te ndertura
Shtepit jan te ndertura ne menyr shum profesjonale siq mund te shifen dhe vet apo live
MOS HEZITONI NA KONTAKTONI
QMIMI PER VETEM 140mij euro 20 ari dhe dy shtepijat .
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »