SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
133940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit, te Banesat e Standardit me ngrohje qendrore, ashensor, dhe mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »