SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese 92m2 ne Golem 1, Shkembi i Kavajes
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
133942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese 92m2, ne Golem1, afer Shkembit te Kavajes, 10-15km larg Durresit. Banesa eshte e veshur me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa ka 2 dhoma te fjetjes, 2 banjo dhe 1 kuzhine dhe dhome te ndejtjes te perbashket dhe 1 ballkon. Eshte maksimum 5 minuta larg plazhit afer Restrant Kosmira. Per me shume info ju lutem na kontaktoni 0038975 390 447
Informata rreth publikuesit
Ilmi
Tetovë, Tetovo, Macedonia
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »