SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 58 m2
Çmimi :
€49,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
133947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine me karakteristikat si ne vijim: 58 m2 Salloni me kuzhine, dhome fjetje dhe banjo; Dhoma dhe salloni me kuzhine kane dalje direkte ne terasë; Kati i 5-te; E shtruar ne laminat dhe me dere te blinduar; Te gjitha dyert jane nga druri mire i perpunuar; Ashensor dhe interfon; Adekuate per nje familje me numer te vogel anetaresh; Cmimi: 850 euro per meter katrore; Numri primarë i kontaktit: 045 477 790
Numri alternativ per kontakt: 044 219 199Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Ferizaj
045/477/790 dhe 044/219/199
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »