SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e mobiluar 70 m2
Çmimi :
€59,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
133951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine me karakteristikat si ne vijim: 70 m2 Salloni dhe kuzhina me orendi moderne me tavolinë pune dhe tavolinë gatim dhe TV Samsung Flat; 2 dhoma fjetje me shtreter modern njera me TV Flat dhe banjo solide; Ndriçimi modern në secilën dhome, kuzhinè dhe koridor; Vitrinat moderne per garderobë; Dhoma dhe salloni me kuzhine kane dalje direkte ne terasë; Kati i 4-te; E shtruar ne laminat dhe me dere te blinduar; Totalisht komplet duke perfshire edhe vitrinat per kepuce; Dalje ne terase nga salloni dhe dhoma e gjumit; Ashensore, interfon; Ndertesa ne teresi me dizajn te bukur;
Cmimi: 850 euro per meter katrore;
Numri primarë i kontaktit: 045 477 790
Numri alternativ per kontakt: 044 219 199
TOTALISHT E GATSHME
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Ferizaj
045/477/790 dhe 044/219/199
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »