SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Lagje te spitalit-Mati1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
133968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne Lagje te Spitalit mrapa SuperVives
Esht e mobiluar me mobile te reja komplet
Banesa ka siperfaqe 90m2 dhe ka ket renditje:
•Sallon+kuzhin
•Dy dhoma gjumi
•Banjo
•Terac

Kontakt: 044 442 969
Viber: +38649215785
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
044 442 969
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »