SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Dragodan | M1
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
133983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Arberi-Dragodan, nen Komunen e Re kati i V-të, me pamje nga qyteti (Jug-Lindje).
Renditja: Sallon, kuzhinë + trapezari, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo + wc, shpajz dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Çmimi: 320€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »