SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qira ne Drenas
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
134012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa e mobiluar me qiraBanesa eshte 50 m2 , ka 1 dhomë , sallon+kuzhin , ballkon dhe banjon. Banesa eshte ne katin e 6 dhe eshte e mobiluar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »