SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 160m2 me qera në Dragodan/Arbëri.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 160m2 me qera në Dragodan/Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan-Arbëri, afër Restaurant Amadeus, (është kat shtëpie me hyrje të veçantë), tërësisht e mobiluar me nje pamje të mirë kah qyteti dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
4. Dhoma gjumi (njëra shfrytëzohet për dhome pune për momentin)
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Terasë
1. Ballkon
1. Koridor
1. Hapësirë rekreacioni në oborr ( terasë me bar, grill si dhe bilardo )

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »