SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA MBRAPA HOTEL SIRIUS
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
134017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qira që gjindet mbrapa Hotel Sirius.
Banesa posedon:
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon me kuzhine
- 1 Banjo
- 1 Ballkon.
Banesa është e mobiluar dhe gjindet në katin e 3-të me lift.

Banesa lëshohet për Qift ose Ndërkombëtar. Jo studenta.

Cmimi: 300 euro
tel:044 759 812, viber:+37744759812
Informata rreth publikuesit
Lis
Prishtinë
044759812
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »