SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shpi me qera per zyre në qender të prishtines 300M2 dhe parking per 20 vetura.
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:31
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
134034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtëpia posedon :

11 dhoma
3 banjo
shtepia ka nxemje qendrore dhe ne qdo zyre ka kondicionerin e vet parking privat per 20 vetura shtepia gjindet ne qender te prishtines qmimi 2500 euro per kontakt

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+377( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »