SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Q15 Lokal me Qera në rrugen B, Mati 1 - 230€
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
134046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te rruga B, ka pamje mjaft te mire per reklame e pershtatshme per Zyre, Barnatore dhe te gjitha veprimtarite.

KODI : Q15

Tel:
044/841-555 | 049/578-555
Viber: +377 (45) 567 866
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .
E-Mail: info@relacion-ks.com
Kontaktoni në Facebook:
www.facebook.com/RealEstateRelacion 
Website:
www.relacion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Relacion
Prishtinë
+37744841555
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »