SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Q39 Garsionerkë me Qera në Bregun e Diellit 200€
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
134070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese nje dhome gjumi e mobiluar, nje sallon apo qëndrim ditor i kompletuar, kuzhinë e kompletuar me elemente të nevojshme, banjo te kompletuar, garazhd per vetur si edhe depon. Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze ujë dhe nxemje 24h, te pamvarur prej Termokosit lifti, parku per femij, internet dhe kabllovik. Depozita e obliguar.

kati - 2

KODI : Q39

Tel:
044/841-555 | 049/578-555
Viber: +377 (45)567-866
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .
E-Mail: info@relacion-ks.com
Kontaktoni në Facebook:
www.facebook.com/RealEstateRelacion 
Website:
www.relacion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Relacion
Prishtinë
+37744841555
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »