SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE EMSHIR - TE EXDS - PRAN DOGANES
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne lagjen Emshir me saktesishte ne Kompleksin Banesor EXDS afer Doganes. Banesa gjindet ne katin e IV (lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
banjo
teras

Banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos...

Depoziti i obligueshem...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »