SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me Qera
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
134080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj nje kat Shtepie me Qera ne Velani te Prishtines , e cila ka dy dhoma , njera me kuzhine , banjo, korridor te madh, dhe me nje pamje te mrekullueshme ne oborr me pisha . Informatat 038-516847 dhe 044-248400
Informata rreth publikuesit
vjosaptc
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »