SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
134092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1 dhomë e gjumit.
1 sallon me kuzhinë.
1 banjë.
Banesa është ndertim i vjeter dhe komplet e rinovuar: dyer, dritare, banjë, kuzhinë, etj.
Për detaje tjera, telefononi në tel: +37744685130.
Informata rreth publikuesit
Dorian
Prishtinë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »