SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Rrugën B
Çmimi :
€53,280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 74m2 Neto në Rrugën B, Adresa “Ndue Përlleshi”

Banesa është në katin e parë, është afër supermarketit Maxi ka hapësira gjelbëruese është ndërtim i Alkoimpex ka parking rrugor është e ndërtuar në mënyrë profesionale dhe me standarde Evropiane.

Organizimi i banesës:

1 Sallon me kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Korridor i madhë
1 Ballkon

Çmimi i banesës në shitje është 720€ për m2

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.652968, 21.177471

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »