SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera afer Konvikteve te Studenteve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
ID e produktit :
134097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera per 3 dhe 6 persona. Banesa gjendet 100m afer konvikteve te studenteve. Info: +37744172651 (viber).
Informata rreth publikuesit
ardi
049/705-409
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »