SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtitet trualli ne Prishtine (Kodi: 346)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik
Madhësia :
10100 m²
ID e produktit :
134099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin prej 1 hekar e 1 ari te Rr. Enver Maloku ne Prishtine. Mund te bejme marreveshje edhe per ndertime te larta, koeficienti eshte 2.6)
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »