SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lakrishte_2 dhoma gjumi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lakrishte, mobiluar ne teresi, ndertesa ka dy lifta
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- 2 ballkona te medhenje
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »