SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj bane sme qira ne lagjen Ulpiana, mobiluar ne teresi ,
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- dhome gjumi
Qmim 260euro i diskutueshem

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »