SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit, Rr.”Muharrem Fejza”
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
134112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra Pirro nga secila ofertë që po shpërndanë po fitonë klient/e, faleminderit juve!

Çdo Ofertë te ne është më e veçantë se tjetra!

Ne ju shpërndajmë ofertat, ndërsa ju mos n’gurroni të shprehni interesin tuaj.

Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit, Rr.”Muharrem Fejza”

Posedon:

• 60m2,
• Kati 3,
• Dhomë gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar,

Çmimi 46.000Є.

Çfarë tjetër ju nevojitet?

Sigurishtë të na kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »