SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:15
ID e produktit :
134115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Jepet banesa me qera në katin e III-të banues.

Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, dy
dhoma gjumi , një banjo dhe një teras.

Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka të kualitetit të
lartë.

Banes e gatshme për banim posedon nxemje
qendrore , ashensor dhe vendparking të
mjaftueshëm.

Gjendet në rrugën kryesore Gjilan- Kamenicë.


Qeraja mujore e banesës është sipas marrëveshjës.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per
familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »