SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira te Parku i Qytetit | M1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:27
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
134125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira lokali prej 55m2 i cili ndodhet të Parku i Qytetit.
Lokali ka qasje nga në rrugë kryesore ( perball hyrjes së Parkut), i pershtatshem per shumë veprimtari, posedon dhe parking
Çmimi i qirasë: 500€.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit.
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »