SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITJE. Banesë 90m2 në shitje në lagjen MATI 1.
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:26
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 në shitje në lagjen MATI 1.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, afër Stacionit të fundit të Autobusëve nr. 4, në kompleksin “Rrezja” dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
2. Banjo (njëra e veçantë në dhomë gjumi)
1. Koridor
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »