SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine (Kodi: 349/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Lagjen Tophane te Prishtines.
Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka 102m2. Banesa eshte e re dhe I permbush te gjitha kushtet elemtentare te nje banese.
Banesa ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Dy dhoma gjumi
3.Nje banjo
4.Ballkon-Tarase
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »